Biegnij z nami dla Świetlikowa


swietlikowo-logo
FSHdD-logo-horizontal

logo
perla-paprocan-logo

 

BIEGNIJ Z NAMI DLA ŚWIETLIKOWA
22 października 2017

TY BIEGNIESZ, MY PŁACIMY!

 

Biegu PERŁA PAPROCAN reklamować nie trzeba – to bieg organizowany dwa razy do roku w którym udział bierze ponad 1000 uczestników. To już dwudziesta ósma edycja!

Z tej okazji, chcieliśmy zaprosić wszystkich chcących wziąć udział w biegu do naszej akcji charytatywnej, w której za każdego uczestnika, który wystartuje w naszej koszulce, przekażemy 100 zł na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci. Środki te docelowo wesprą „Świetlikowo” Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci w Tychach.


Świetlikowo pewnie znacie. Jest to Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Wspaniałe miejsce, gdzie podopieczni mają możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze i pod profesjonalną opieką, a ich rodzice mają chwilę wytchnienia od codziennego zmagania się z nieuleczalną chorobą.

Nasza akcja „Biegnij z nami dla Świetlikowa” to pomysł, który zrodził się niedawno, a który powstał z kilku różnych powodów.

Po pierwsze z chęci zrobienia czegoś dobrego. Ze Świetlikowem poznaliśmy się jakiś czas temu i chcielibyśmy tę znajomość pielęgnować.

Po drugie z faktu, że kilka miesięcy temu sami zaczęliśmy biegać i na tę okoliczność powstała nasza drużyna STABILIO DOMY TEAM.

A po trzecie dlatego, że jak wszystkie nasze pomysły i również ten biegowy musiał ewoluować

Tak więc postanowiliśmy zachęcić innych do tego, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym – pobiec i pomóc.

Pomysł polega na tym, że w ramach organizowanego przez Tyskie Stowarzyszenie Sportowe biegu Perła Paprocan STABILIO DOMY przeprowadzi akcję wspólnego biegu w koszulkach „Biegnij dla Świetlikowa” i za każdego jej uczestnika zapłaci na rzecz Świetlikowa kwotę 100 zł.

 

Co trzeba zrobić by przyłączyć się do akcji?

Wystarczy zapisać się przy pomocy formularza zamieszczonego poniżej lub też zwyczajnie zadeklarować wzięcie udziału pisząc pod adres mailowy: biegnijznami@stabilio.pl

Ważne – trzeba podać imię i nazwisko, które trzeba będzie potwierdzić przy odbiorze koszulki oraz rozmiar koszulki w jakiej się pobiegnie. Oto pełna rozmiarówka w wersji damskiej i męskiej.

Koszulki są dla każdego z uczestników bez żadnych opłat.

Jedyne warunki jakie należy spełnić to:

  1. Odebrać koszulkę przed startem XXVIII Perły Paprocan, który ma miejsce o godz. 10.00 w dniu 22.10.2017 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach. Miejsce odbioru koszulek:
    • w dniach 18 – 20 października 2017 r. w godzinach od 11.00 do 17.00 w sklepie SportRun przy ul. Wyszyńskiego 48 w Tychach,
    • 21 października 2017 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany,
    • w dniu zawodów w Biurze Zawodów w godzinach od 8.00 do 9.30
  2. Przebiec w koszulce „Biegnij z nami dla Świetlikowa” cały wybrany przez siebie dystans
  3. Wbiec na metę w koszulce „Biegnij z nami dla Świetlikowa”
  4. Zrobić sobie zdjęcia na tle ścianki promującej akcję


 

TYLKO TYLE !!!! POMOŻECIE ??? !!!!
TY BIEGNIESZ, MY PŁACIMY !

 

Regulamin akcji do pobrania tutaj. Zapisując się poprzez formularz rejestracyjny lub poprzez adres e-mail biegnijznami@stabilio.pl i biorąc udział w akcji „Biegnij z nami dla Świetlikowa” uczestnicy potwierdzają zapoznanie się i akceptują warunki niniejszego regulaminu oraz wyrażają zgodę na publikację zdjęć i filmów ze swoim udziałem, a także wyrażają zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych obejmujące utworzenie listy uczestników akcji.

Jednocześnie informujemy, że dane osobowe uczestników akcji nie będą nigdzie publikowane.


 

Koszulka jest dla każdego z uczestników akcji „BIEGNIJ Z NAMI DLA ŚWIETLIKOWA”, a im więcej ich będzie tym więcej środków wpłynie na konto Świetlikowa.

Uwaga: ILOŚĆ KOSZULEK OGRANICZONA

Zobacz regulamin akcji „Biegnij z nami dla Świetlikowa”

 

Zapraszamy do wspólnego biegu dla „Świetlikowa”
STABILIO DOMY TEAM

DSC_0308sc

 


swietlikowo-logo
FSHdD-logo-horizontal

logo
perla-paprocan-logo