Budowa i sprzedaż domów

Domy Tychy

Główną profesją naszej firmy jest budowa domów. Realizujemy kompleksowo cały proces i organizujemy przedsięwzięcia budowlane, oferując w następstwie domy na sprzedaż.
Naszą propozycję obejmują zarówno projekty domów oraz budowa domów. Tychy – to główny i zasadniczy teren naszych działań – to właśnie w tym miejscu powstają nasze inwestycje. Przygotowane przez nas realizacje gwarantują Państwu wysoki standard wykonania i najnowsze możliwości technologiczne przy atrakcyjnych cenach.

Developer Tychy

Aktualnie przygotowujemy dla Państwa nową inwestycję. Jako lokalny deweloper chcemy stworzyć w Tychach wyjątkowe osiedle mieszkaniowe o zabudowie szeregowej. Realizujemy właśnie drugi etap prac budowlanych, więc już niebawem w naszej ofercie pojawi się niejeden dom na sprzedaż. Tuż po zakończeniu inwestycji Stabilio rozpoczyna pracę nad nowym projektem bo – mamy jeszcze dużo marzeń do spełnienia.

Głównym obszarem działalności firmy jest budownictwo mieszkaniowe, w skład którego wchodzą domy jednorodzinne (wolno stojące i w zabudowie szeregowej), domy wielorodzinne, osiedla mieszkalne i inne. Nasza oferta uwzględnia potrzeby klientów, którzy chcą skorzystać z dobrodziejstwa mieszkania w domach z ogródkami, w kameralnych warunkach i przyjaznym sąsiedztwie.
Aktualnie w ofercie

6
Wiązowa IV

Osiedle domów jednorodzinnych i apartamentów w zabudowie szeregowej

5-wide
Stellera

Piękna nieruchomośc stanowiąca odrębny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej.

accamera_2
Czarna

14 domów w zabudowie szeregowej, z otwartymi podjazdami. Każdy z budynków

dzwonkowa II (7)
Dzwonkowa II

4 domy w zabudowie szeregowej, z otwartymi podjazdami i bardzo dużymi