O nas

Naszym celem jest zapewnienie komfortowych i ekonomicznych w użytkowaniu budynków w cenach, które sprawiają, że nasze pomysły przestają być niedoścignionym marzeniem, a stają się Waszymi domami.


Dlaczego?

Wiemy, jak ważnym momentem w życiu jest zakup domu. Wiedząc doskonale, że miejsce w którym mieszkamy, to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia, dużą uwagę przywiązujemy do przyjaznych, ciekawych oraz ekonomicznych w budowie i eksploatacji rozwiązań architektonicznych. Gwarantujemy wysoki standard wykonania, solidność i terminowość, a także realizacje w rozsądnych cenach.

Co?

Głównym obszarem działalności firmy jest budownictwo mieszkaniowe, w skład którego wchodzą domy jednorodzinne (wolno stojące i w zabudowie szeregowej), domy wielorodzinne, osiedla mieszkalne i inne. Nasza oferta uwzględnia potrzeby klientów, którzy chcą skorzystać z dobrodziejstwa mieszkania w domach z ogródkami, w kameralnych warunkach i przyjaznym sąsiedztwie.

Domy wykonane są w tradycyjnej technologii ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Stale doskonalimy projekty, dbając, aby były funkcjonalne i oryginalne ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii i funkcjonalności budynku. Pomaga nam w tym bogate doświadczenie, a także otwartość na nowe, innowacyjne rozwiązania.


Jak?

Do naszych inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy. Nasze wizje realizujemy od planowania, opracowania projektu, pozyskania gruntu, finansowania, zarządzania budową, aż po sprzedaż i stałą opiekę nad Klientem.

Mamy gwarancje finansowania naszych projektów, co umożliwia płynne realizowanie budowy domów w zaplanowanym czasie. Stabilna i wieloletnia współpraca z wykonawcami umożliwia nam stałe doskonalenie jakości.

Osobiście dbamy o realizację naszych projektów. Budujemy tak, jakbyśmy budowali dla siebie i naszych najbliższych. Wiemy, że nasi Klienci mają odmienne potrzeby i oczekiwania. Dlatego umożliwiamy indywidualną aranżację rozkładu wnętrz we współpracy z naszą pracownią architektoniczną.

Chcemy, aby nasza praca i jej wyniki przynosiły naszym Klientom jak najwięcej zadowolenia i satysfakcji z wyboru naszej oferty.


Technologie

aluplast
brass
bryza
creaton

mikea
budvar
hormann
kabe

koramic
porotherm
schiedel
terca

velux
flugger
wienerberger
austrotherm

wisniowski