• Dostępność: Zrealizowane
  • Lokalizacja: Tychy, ul. Dzwonkowa
  • Pow. użytkowa: od 90 do 154 m2

Zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej pod lasem.

Na tym osiedlu zaprojektowaliśmy 11 domów – 8 w zabudowie bliźniaczej i 3 w zabudowie szeregowej, w zestawieniu z sąsiedztwem lasu całość daje kameralną atmosferę przedmieścia nadal będąc doskonale zlokalizowanym miejscem do życia.

Budynki mają od 90 do 154 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej i duże garaże jedno-stanowiskowe.

Granica osiedla wydzielona jest antracytowym, estetycznym ogrodzeniem, istnieje możliwość zamknięcia osiedla.

Każdy budynek posiada własny ogrodzony, duży ogród.

Poza garażem do każdego budynku przyporządkowane są minimum dwa miejsca parkingowe

Główne cechy projektów to funkcjonalny układ pomieszczeń, maksymalnie wykorzystujący dostępną powierzchnię mieszkalną, oraz duże przeszklenia doskonale doświetlające pomieszczenia i dające dodatkowe poczucie przestrzeni.

Na uwagę zasługuje duże przestrzenie wspólna dająca codzienny komfort użytkowania drogi wewnętrznej i miejsc parkingowych oraz tworzące wspólną integrującą przestrzeń.

Kompaktowy kształt brył budynków, nowoczesna technologia budowy i materiały budowlane wiodących producentów sprawiają, że są on ekonomiczne w utrzymaniu, a ich wizerunek nie zmieni się przez długie lata.

Oferta zawierała drogi wewnętrzne, podjazdy do garaży, ogrodzenie zewnętrzne osiedla, estetyczne obudowy na kosze na śmieci, oraz media: wodę, prąd, gaz, miejską kanalizację deszczową i sanitarną.

Ostatnie realizacje